Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

„Nie bądź małpą. Usłysz! Zauważ! Mów!”

środa, 28 marzec 2018 11:25 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini będzie realizatorem kampanii pn. „Nie bądź małpą. Usłysz! Zauważ! Mów!”

 

Kampania ma na celu zwiększenie świadomości występowania przemocy we wszystkich obszarach życia (szkoła, praca, dom), ale również zwiększenia poczucia odpowiedzialności społecznej i reagowania na przemoc. Przez cały okres trwania kampanii na terenie Gminy Miękinia będą dystrybuowane plakaty oraz ulotki informacyjne o danych teleadresowych instytucji pomocowych.

Kampania będzie wstępem do interdyscyplinarnego projektu realizowanego przez Urząd Gminy w Miękini, Szkołę Podstawową w Miękini, Szkołę Podstawową w Lutyni, Zespół Szkolno – Przedszkolny w Pisarzowicach, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Miękini, Samorządowy Ośrodek Kultury w Miękini, Ochotniczą Straż Pożarną w Miękini, Gminną Komisję ds. Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Uzależnień w Miękini, Komendę Powiatową Policji w Środzie Śląskiej.

(gm)

Więcej informacji na stronie:
https://www.gops.miekinia.pl/nowosci,main,0,1,kampania_spoleczna_pt_nie_badz_m,646.html

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 05:00

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież