Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu

czwartek, 23 sierpień 2018 10:37 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj o godzinie 16:40 na 80,7 km drogi krajowej nr 94 w miejscowości Krępice doszło do kolizji drogowej.

- 30-letni kierujący pojazdem marki BMW, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu pojazdowi marki Volkswagen, którym kierował 37- letni mężczyzna. Kierujący BMW został ukarany mandatem karnym - informuje rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej asp. sztab. Marta Stefanowska.

(kb) fot. czytelnik

Ostatnio zmieniany czwartek, 23 sierpień 2018 10:38

Komentarze  

Permalink -2 Robert
Jak zwykle młody kierowca i BMW w tle. Zero ostrożności i później efekty mamy. A wystarczyło trochę rozwagi i nie było by całej sytuacji a tak uszkodzone auta i mandat.
2018-08-23 10:48 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Krzysiek
I jak zwykle znajdzie się jakiś burak, którego nie stać nawet na stary model BMW i dlatego będzie wylewał pod artykułem swoje frustracje. Żałosne.
2018-08-23 16:00 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Bart23
Jakie frustracje człowieku? Napisana jest prawda i tyle w temacie. Młody gniewny z BMW nie uznaje znaków bo po co a każdy ma ustępować jemu :lol: Jakby sierot się stosował do znaków to nie było by kolizji!
2018-08-24 00:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Krzysiek
Bo tylko MLODZI I GNIEWNI W BMW nie ustepuja pierwszenstwa?Marka samochodu nie ma tu nic do rzeczy, a ocenianie ludzi przez pryzmat auta,ktorym jezdza, jest zwyczajnie smieszne.
2018-08-24 06:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Ramzes
Kolego niestety ale to głównie BMW młodzi gniewni kupują. Najlepsze że nie potrafią sobie ogarnąć w swoich główkach że jazda autem na tylny napęd wygląda trochę inaczej. I marka ma znaczenie zwłaszcza jak widzę jakieś zajechane BMW to wiem kto jedzie :lol:
2018-08-24 21:08 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież