Nie żyją trzy osoby. Jedna osoba w ciężkim stanie

niedziela, 11 marzec 2018 20:46 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na miejscu, gdzie dziś około godziny 18 doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych marki BMW, nadal trwają czynności służb ratunkowych. Droga będzie nieprzejezdna jeszcze przez kilka godzin.

 

Jak informowaliśmy niedawno, dziś na drodze krajowej 94 za zjazdem na Juszczyn doszło do zderzenia czołowego dwóch pojazdów marki BMW. Pojazdami podróżowały łącznie cztery osoby. Trzy poniosły śmierć na miejscu. Jedna osoba w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala.

- Na miejscu nadal trwają czynności mające na celu ustalenie wszystkich okoliczności tego zdarzenia – wyjaśnia st. asp. Marta Stefanowska, oficer prasowy KPP w Środzie Śląskiej.

Jeszcze przez kilka godzin droga będzie całkowicie zablokowana. Dla pojazdów osobowych ustalono objazdy.

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 marzec 2018 19:54

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież