Niewybuch na moście

niedziela, 05 sierpień 2018 10:13
Oceń ten artykuł
(1 głos)

3 sierpnia o godzinie 18:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej otrzymał zgłoszenie o znalezieniu niewybuchu z okresu II wojny światowej. 

- Patrol potwierdził zgłoszenie. Na moście w Bogdanowie (gm. Kostomłoty), w kierunku na Buków (droga 2085D) leżał pocisk moździerzowy z okresu II wojny światowej, częściowo skorodowany. Powiadomiono jednostkę wojskową z Głogowa. Do czasu zabrania niewybuchu przez patrol saperski ruch na moście został zamknięty. Pocisk został zabezpieczony 4 sierpnia - informuje rzecznik Komendy Powiatowej w Środzie Śląskiej st. asp. Marta Stefanowska.

(kb) fot. Wikipedia

Artykuły powiązane

  • Co wybuchło dziś w Malczycach?

    Potężny huk przestraszył dziś mieszkańców Malczyc i okolicznych miejscowości. Co było przyczyną?

  • Koło Damianowa eksplodowała amunicja

    Wczoraj między Damianowem w gminie Udanin, a Goczałkowem miał miejsce pożar poszycia leśnego. Ochotnicza Straż Pożarna w Ujeździe Górnym otrzymała informację o tym zdarzeniu o godzinie 14:30.

  • Znaleziono niewybuch w Bogdanowie

    Wczoraj służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o znalezieniu niewybuchu z II wojny światowej w miejscowości Bogdanów w gminie Kostomłoty. 

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież