Nowe żłobki w Miękini i Wilkszynie

poniedziałek, 01 październik 2018 13:16
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Coraz wyraźniej krystalizują się plany budowy dwóch nowych żłobków w Miękini i Wilkszynie.

Jeszcze w tym miesiącu w Starostwie Powiatowym zostaną złożone dokumenty celem uzyskania pozwoleń na budowę. Tym samym zakończy się, trwający prawie rok, etap przygotowań do realizacji inwestycji.

Zaprojektowane obiekty żłobkowe to budynki parterowe z pełnym zapleczem kuchennym i sanitarnym, przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych, z bezpiecznym placem zabaw na zewnątrz.

W każdym z nich znajdą się 4 oddziały, łącznie na 100 miejsc żłobkowych.

(gm) fot. ug

Komentarze  

Permalink -5 wyborca
pachnie tu wyborami i wpisami kandydatów :P
2018-10-01 21:27 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -7 Wera
Obiecanki cacanki a wyjdzie Panu tak konkretnie jak zawsze.Czas faktycznie na wymianę pokoleń i realne konkretne działania.
2018-10-01 21:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -4 Monika
Obietnice jak zwykle na wszystko będzie po kilka projektów i nic nie zrealizuje bo skutecznie tylko na plakacie.Oczywiscie odgapione od kontrkandydata z zapałem.Teraz to gruszki na wierzbie obieca.Panie wójcie czas na emeryturę skoro tak Pan młodego kopiuje.
2018-10-01 21:11 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 sąsiad
śmiem się nie zgodzić, bo akurat w waszej gminie inwestycji nie brakuje od lat. Macie nowe szkoły drogi chodniki i wiele innych inwestycji a u nas za przeroszeniem szara d...a
2018-10-01 21:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Jano
Sobczyki to że zmieniacie Nick co komentarz to naprawdę sprytne. Jak na to wpadliscie ? Fala hejtu to jest wasza broń. Co było pierwsze? [oooops] plan wyborczy Pitera, unikatowy, pełny inwestycji bo u nas bida piszczy czy plan budowy żłobków w naszej gminie? Jak ciezko skojarzyc prosze przesledzic archiwum rolanda albo expresmiejakiego. Podkreślam archiwum bo to parę miesięcy temu bylo.
2018-10-01 23:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 Mieszkaniec
Projekty przygotowane w gminie Miekinia są realizowane!!!!!to wszystko widać....
2018-10-01 21:35 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -2 marta
Cytuję Monika:
Obietnice jak zwykle na wszystko będzie po kilka projektów i nic nie zrealizuje bo skutecznie tylko na plakacie.Oczywiscie odgapione od kontrkandydata z zapałem.Teraz to gruszki na wierzbie obieca.Panie wójcie czas na emeryturę skoro tak Pan młodego kopiuje.

a co odgapione od kontrkandydata? inwestycje?? NIE , nie widzę konkretów tylko błądzenie we mgle i nadzieja ze sie uda coś z niczego, żłobki były już kilak miesiecy temu w planach teraz jest ich urzeczywistnienie, nie kazdy zaczyna przed wyborami warto powiedzieć jak sprzyjało sie ludziom wcześniej ,,,czekamy na konkrety
2018-10-02 13:26 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -3 Karina
Realizowane?dobry dzołk,chyba palcem po mapie. :D
2018-10-03 08:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 marta
Cytuję Karina:
Realizowane?dobry dzołk,chyba palcem po mapie. :D

poprosze o konkrety bo na razie same bzdety
2018-10-03 13:18 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +6 gminna
oby się udało bo miejsc brakuje!
2018-10-01 19:10 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież