Nowy chodnik w Karnicach

wtorek, 16 październik 2018 10:59 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trwa realizacja zadania pod nazwą „Remont chodnika na odcinku drogi powiatowej nr 2177D relacji Ujazd Górny – Budziszów Mały w miejscowości Karnice”.

Na ten cel Gmina Udanin udzieliła Powiatowi Średzkiemu pomocy finansowej w wysokości 30 tys. zł.

Jest to już kolejne, wspólne działanie Gminy Udanin i Powiatu Średzkiego. Podjęta współpraca ma celu przede wszystkim podniesienie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców wsi Karnice oraz wszystkich użytkowników drogi powiatowej.

Gmina Udanin

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 Miszkaniec
A gdzie byli radni i pan Wojtek jak uchwalali budżet na remont i nie widzieli jaki jest projekt? Tylko przed wyborami się opamiętał?
2018-10-18 10:12 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Miszkaniec
Pan Adam ma rację po co pisać banialuki. Jak pani myśli że krawężnik który waży od 100 do 200 kg spłynie z wodą to brawo. A w naszym kraju to wszyscy są inspektorami budownictwa. Jeszcze prace nie zakończone a już wiedzą że jest źle.
2018-10-18 10:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Adam
Pani się zna tak? Inżynier budownictwa czy 10 lat doświadczenia w budownictwie drogowym? Gdzie jest bubel? Krawężniki granitowe, tak racja stare, ale na pewno wytrzymają deszcz i może nawet ulewę. No chyba, że sprawdziła Pani i są ze styropianu? Co może spłynąć? To kruszywo? Przecież to nie jest gotowe (skończone) to może cześć spłynąć z woda i co z tego? Dosypia ubija i dokończą wtedy będzie Pani mogła polewać woda i zarejestrować jak krawężniki i chodnik spłyną do rzeki. Mam rozumiec ze Pani zgłosiła to do prokuratury czy na tym się Pani nie zna? Tylko budownictwo drogowe ma Pani w jednym palcu? Co Pani z tym zrobiła? Zgłosiła Pani czy czeka Pani aż ktoś to zrobi bo Pani jest od myślenia, a nie od działania? Pewnie spędziła Pani wieczor na modlitwie o deszcz, tak bardzo się Pani troszczy o publiczne pieniądze bo pewnie zna Pani mnóstwo firm, które zrobią to w czynie społecznym i nawet pójdzie Pani i pozamiata, pomoze i będzie to na jakieś 300 -400 kolejnych lat. Brawo!
2018-10-16 22:24 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Małgorzata
Myślę, że tę inwestycję należy zgłosić do prokuratury, bo wydawanie pieniędzy publicznych na taki bubel jest karalne. Czekam na pierwszy deszcz po którym wspólne dzieło pani wójt i Pierzchalskiego spłynie razem z wodą. Nie robiliście nic przez 12 lat ale jak macie robić taki shit to lepiej już nie markujcie działań przed wyborami. Tyle kasy w błoto. Wstyd!!!
2018-10-16 17:57 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież