Nowy plac zabaw w Gozdawie

poniedziałek, 10 grudzień 2018 14:40 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Najmłodsi mieszkańcy Gozdawy mają teraz możliwość aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, bawiąc się z rówieśnikami na  nowo otwartym placu zabaw. 28.11.2018 r. ostatecznie oddano obiekt do użytku.

Inwestycja stała się faktem przy udziale środków zewnętrznych pozyskanych przez Gminę z Programu Odnowa Dolnośląskiej Wsi . Plac zabaw wyposażony został w zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, huśtawkę tzw. „Bocianie gniazdo”, metalową karuzelę oraz „Pieska” - zabawkę na sprężynie. Dbając o porządek postawiono kosz na śmieci, a dla rodziców ławkę z oparciem. Nie mogło również zabraknąć regulaminu placu zabaw, a także bezpiecznego podłoża z piasku i ogrodzenia z furtką. Dodatkowy walor tego miejsca stanowią zasadzone rośliny, które uprzyjemniają pobyt na placu.

W efekcie powstało miejsce umożliwiające  nie tylko wypoczynek, ale przede wszystkim rozwijanie aktywności dzieci i młodzieży. Celem projektu było zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez stworzenie przyjaznego miejsca wypoczynku, integracji mieszkańców oraz rekreacji wśród zieleni.

(um)

g 2

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 grudzień 2018 14:44

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację