Nowy plac zabaw w Gozdawie

poniedziałek, 10 grudzień 2018 14:40 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Najmłodsi mieszkańcy Gozdawy mają teraz możliwość aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu, bawiąc się z rówieśnikami na  nowo otwartym placu zabaw. 28.11.2018 r. ostatecznie oddano obiekt do użytku.

Inwestycja stała się faktem przy udziale środków zewnętrznych pozyskanych przez Gminę z Programu Odnowa Dolnośląskiej Wsi . Plac zabaw wyposażony został w zestaw zabawowy ze zjeżdżalnią, huśtawkę tzw. „Bocianie gniazdo”, metalową karuzelę oraz „Pieska” - zabawkę na sprężynie. Dbając o porządek postawiono kosz na śmieci, a dla rodziców ławkę z oparciem. Nie mogło również zabraknąć regulaminu placu zabaw, a także bezpiecznego podłoża z piasku i ogrodzenia z furtką. Dodatkowy walor tego miejsca stanowią zasadzone rośliny, które uprzyjemniają pobyt na placu.

W efekcie powstało miejsce umożliwiające  nie tylko wypoczynek, ale przede wszystkim rozwijanie aktywności dzieci i młodzieży. Celem projektu było zagospodarowanie przestrzeni publicznej poprzez stworzenie przyjaznego miejsca wypoczynku, integracji mieszkańców oraz rekreacji wśród zieleni.

(um)

g 2

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 10 grudzień 2018 14:44

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież