Nowy plac zabaw w Udaninie

środa, 24 październik 2018 10:21 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kolejne miejsce rekreacji pojawiło się w Udaninie. Nowy plac zabaw zlokalizowany jest na osiedlu, przy boisku Orlik i siłowni terenowej.

Do dyspozycji najmłodszych mieszkańców jest podwójna huśtawka, bujak, huśtawka ważka, zjeżdżalnia ze ścianką wspinaczkową. W pobliżu znajdują się także dwie ławeczki, regulamin i kosz na śmieci.

Ze względu na umiejscowienie jest to świetna alternatywa dla dzieci i rodziców na spędzenie czasu w sposób aktywny i zdrowy. Teren, na którym powstał nowy plac zabaw pozwala na doposażenie go w przyszłości, pojawi się także ogrodzenie.

Zadanie zostało zrealizowane dzięki dotacji pozyskanej przez Gminę Udanin w ramach konkursu: „Odnowa Dolnośląskiej Wsi”. O budowie placu zabaw w Konarach i Sokolnikach w ramach pozyskanej dotacji poinformujemy w kolejnym artykule.

Gmina Udanin

Ostatnio zmieniany środa, 24 październik 2018 10:25

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież