Nowy sprzęt dla OSP Udanin

niedziela, 18 listopad 2018 12:58
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W celu poprawy bezpieczeństwa wójt gminy Udanin Teresa Olkiewicz w sierpniu br. podpisała umowę o przyznanie pomocy, dzięki czemu do jednostki OSP Udanin trafiły podpory ratownicze - zestaw do stabilizacji MAX.

Doposażenie jednostki w sprzęt ratownictwa technicznego diametralne wpłynie na podniesienie wartości bojowej ponieważ dzięki takiemu doposażeniu, po dotarciu do pokrzywdzonych i lokalnych zagrożeń będą mogli skutecznie i profesjonalnie udzielać pomocy pokrzywdzonym, szczególnie ofiarom wypadków drogowych.

Gmina Udanin złożyła wnioski dla 5 jednostek OSP jednak do dofinansowania została wybrana tylko jedna.

(gu) fot. ug

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież