O wykroczeniach ze średzką młodzieżą

poniedziałek, 26 marzec 2018 08:47 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wraz z początkiem roku szkolnego strażnicy miejscy rozpoczęli cykl spotkań z uczniami szkół z terenu gminy Środa Śląska. W minionym tygodniu kolejne spotkania z funkcjonariuszami SM odbyły się w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnym nr 1 w Środzie Śląskiej.

 

W piątek zakończył się cykl spotkań strażników miejskich, Agnieszki Tomaszewskiej i Marka Koziarskiego, z uczniami klas pierwszych w Powiatowym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 przy ul. Wrocławskiej 12 w Środzie Śląskiej.

- Tematem naszych spotkań z młodzieżą było omówienie wykroczeń drobnych, uciążliwych społecznie najczęściej popełnianych przez młodzież, jak równireż ich odpowiedzialność prawna – wyjaśniają strażnicy.

Uczniowie klas pierwszch chętnie uczestniczyli w rozmowach, zadając wiele pytań na nurtujące ich tematy. A biorąc pod uwagę aktywność i ilość kierowanych pytań, spotkania ze strażnikami miejskimi z pewnością dostraczyły młodzieży wiele przydatnych dla nich informacji.

(red), Fot. SM w Środzie Śl.

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 30 marzec 2018 22:50

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież