Obchody Dnia Sybiraka w Środzie Śląskiej

środa, 12 wrzesień 2018 12:06 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Prezes Koła Związku Sybiraków w Środzie Śląskiej oraz Burmistrz Środy Śląskiej, mają zaszczyt zaprosić na uroczyste obchody Dnia Sybiraka oraz 79. rocznicy napaści Związku Radzieckiego na Polskę, które odbędą się w poniedziałek, 17 września br.

PROGRAM OBCHODÓW

godz. 11.00
Msza św. w intencji Sybiraków w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Środzie Śląskiej

godz. 12.00
uroczystości patriotyczne na skwerze Zesłańców Sybiru w Środzie Śl.
– okolicznościowe przemówienia
– złożenie kwiatów pod tablicą Zesłańców Sybiru
– cześć artystyczna w wykonaniu uczniów SP nr 3 w Środzie Śl.

godz. 12.45
poczęstunek w Domu Kultury w Środzie Śląskiej (pl. Wolności 58)

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież