Obchody Święta Niepodległości w Miękini

wtorek, 30 październik 2018 16:27
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wójt gminy Miękinia zaprasza na uroczyste obchody Święta Niepodległości, które odbędą się 10 listopada br. w Miękini.

Uroczystość rozpocznie się mszą świętą za Ojczyznę w kościele pw. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Następnie orszak z pochodniami przejdzie pod pomnik „W Hołdzie Walczącym o Niepodległą Polskę” przy Zespole Szkół w Miękini.

O godzinie 18:00 odbędzie się przedstawienie słowno - muzyczne w wykonaniu uczniów.

(kb)

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież