Obchody100-lecia Niepodległości w Malczycach

poniedziałek, 05 listopad 2018 12:43 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski zaprasza na Obchody100-lecia Niepodległości.

Uroczystość rozpocznie się o godzinie 09:00 mszą św. w intencji Ojczyzny w kościele w Malczycach. Następnie około godziny 10:00 zaplanowano złożenie kwiatów w przy obelisku w Malczycach, a później przejazd delegacji do Kwietna i złożenie kwiatów przy pomniku szlaku II Armii Wojska Polskiego.

O godzinie 11:11 rozpocznie się Bieg Niepodległości ulicami Malczyc, oczywiście w barwach biało-czerwonych. Start przy Szkole Podstawowej (boisko wielofunkcyjne). Udział wezmą  uczniowie Szkoły Podstawowej im. Skarbów Dolnego Śląska w Malczycach oraz chętni mieszkańcy. Pierwsze 100 osób na mecie otrzyma pamiątkowy medal. 

(kb/gmal)

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 05 listopad 2018 12:47

Komentarze  

Permalink 0 Andrzej
Tylko proszę wójta żeby w tym uroczystym dniu dla kraju tam do Kwidtna nie jechał ten stary tryk Grycz stary komuch i lawirant.
2018-11-05 19:49 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież