Obsługiwała klientów pod wpływem alkoholu?

środa, 07 listopad 2018 21:53 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

1 listopada średzka policja otrzymała informację, że istnieje podejrzenie, iż w jednym ze sklepów na terenie miasta obsługująca klientów kasjerka, może być pod wpływem alkoholu.

Interweniujący policjanci podjęli czynności i sporządzili stosowną dokumentację. 

- Z uwagi na miejsce interwencji, które jest prywatne, nie możemy przekazać jej szczegółów - mówi podkomisarz Paweł Rosenbeiger, zastępca oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej. 

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany środa, 07 listopad 2018 22:26

Komentarze  

Permalink 0 Gggg
Hahaha. I jakby wszyscy nie wiedzieli co to za sklep. Tylko jeden był wtedy otwarty. :lol:
2018-11-08 13:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 marek
który?
2018-11-08 13:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Badyl
Osobiście podejrzewam że którys redaktor Roland nie ma o czym pisać a jednak to robi. Z uwagi że to moje prywatne spostrzeżenie nie mogę przekazać szczegółów...
2018-11-07 23:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież