Odbiór odpadów wielkogabarytowych w sobotę

piątek, 26 październik 2018 10:15 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Odbiór odpadów wielkogabarytowych na terenie miasta Środa Śląska i na terenach wiejskich w zabudowach z nieruchomościami wielorodzinnymi (Ciechów: ul. Średzka, Spacerowa i Osiedlowa, Rakoszyce: ul. Średzka i Górna, Szczepanów ul. Osiedlowa) odbędzie się 27 października br.

Odbiór odbędzie się w godzinach porannych. Odpady należy przygotować dzień wcześniej (w piątek – 26 X 2018 r.) i zgłosić potrzebę ich wywiezienia telefonicznie lub osobiście w firmie FB Serwis znajdującej się przy ul. 1 Maja 7 w Środzie Śląskiej, nr telefonu: 71 317 20 67 lub 71 317 51 05 . Firma FB serwis pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 7 do 15.

Przypominamy!

Następny i  zarazem ostatni odbiór odpadów wielkogabarytowych w roku 2018 odbędzie się 15 grudnia.

Obejmie on swoim zasięgiem wszystkie tereny z Gminy Środa Śląska – miejskie, wiejskie z zabudową wielorodzinną i wiejskie z zabudową wielorodzinną.

Uwaga!

Wystawianie odpadów wielkogabarytowych obok altan śmietnikowych, przed nieruchomość, w okolicy śmietników lub inne miejsca do tego nieprzeznaczone, poza terminami ich wywozu jest zaśmiecaniem i traktowane jest jako wykroczenie zagrożone karą grzywny.

Inne sposoby na pozbycie się odpadów

Odpady problematyczne takie jak opady niebezpieczne, wielkogabarytowe, surowce wtórne niemieszczące się w pojemnikach, odpady remontowe wytworzone przy własnoręcznie prowadzonych remontach i odpady zielone przekazać można nieodpłatnie do Punktu selektywnego zbierania odpadów w Krynicznie 93.

PSZOK czynny jest codziennie (oprócz dni świątecznych) w godzinach od 10 do 18. Osoby dostarczające odpady powinny mieć przy sobie dowód wniesienia ostatniej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi wnoszonej na rachunek bankowy Urzędu Miejskiego w Środzie Śląskiej i dowód osobisty.

(um)

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież