Odbiór świątecznych drzewek w gminie Środa Śląska

poniedziałek, 14 styczeń 2019 15:32 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Informujemy wszystkich właścicieli zamieszkujących nieruchomości na terenie Gminy Środa Śląska, że w terminie od 2 stycznia do 15 lutego br. realizowany jest odbiór bożonarodzeniowych drzewek, które należy wystawić przy śmietnikach lub wiatach śmietnikowych.

Choinki odbierane są w dniu opróżniania pojemników, zgodnie z harmonogramem wywozu odpadów.

Wystawione do odbioru drzewka są traktowane jako frakcja odpadów biodegradowalnych, muszą więc być pozbawione wszelkich lampek i ozdób, w tym wykonanych z tworzyw sztucznych, papieru, metalu i szkła.

Dodatkowo konieczności odbioru choinek można zgłosić osobiście lub telefonicznie:

  • w Urzędzie Gminy Środa Śląska – Wydział Spraw Komunalnych Środowiska i Rolnictwa  - tel. 71 39 60 756, 71 39 60 718
  • w siedzibie FB Serwis Środa Śląska, ul. 1-go Maja 7 – tel. 71 317 20 67

(um) / fot. kb

Ostatnio zmieniany środa, 16 styczeń 2019 10:22

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież