Odkrycia archeologiczne na rynku w Środzie Śląskiej

piątek, 26 październik 2018 09:55
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy na kolejny ciekawy wykład do Muzeum Regionalnego w Środzie Śląskiej, tym razem nie w czwartek, a we wtorek 30 października o godz. 17.00.

Na temat odkryć archeologicznych na rynku w Środzie Śląskiej mówić będą pracownicy muzeum - dr Grzegorz Borowski i mgr Krzysztof Kamiński.

(rol)

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież