Odpowiedź Urzędu Miejskiego w sprawie oświetlenia ulicznego

wtorek, 06 listopad 2018 19:44 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W odpowiedzi na pismo mieszkańca Środy Śląskiej opublikowane na portalu Roland w dniu 25 października br., dotyczące ustawienia czasu pracy oświetlenia ulicznego w mieście - chcemy wyjaśnić, iż zaistniały problem był ściśle związany ze zmianą czasu z letniego na zimowy.

Na dzień dzisiejszy, po zmianie ustawień zegarów przez firmę Tauron, które nastąpiło w dniu wczorajszym tj. 5 listopada br. w obrębie ulic: Wrocławska, Plac Wolności oraz Legnicka, oświetlenie włączy się o godz. 16.06, a wyłączy o 6.33. Powyższe parametry dotyczą także oświetlenia przejść dla pieszych, które są ze sobą zsynchronizowane.

Urząd Miejski w Środzie Śląskiej

Ostatnio zmieniany wtorek, 06 listopad 2018 19:46

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież