Ogólnopolskie rozpoczęcie roku szkolnego w Lutyni (zdjęcia i wideo)

poniedziałek, 03 wrzesień 2018 20:32 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W każdej szkole w Polsce i również w naszym powiecie był to dzień szczególny, jednak w Lutyni wyjątkowy,

bo tutaj właśnie odbyła się ogólnopolska inauguracja roku szkolnego z udziałem m.in. p. minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej, wojewody dolnośląskiego Pawła Hreniaka i kuratora oświaty Romana Kowalczyka.

W nowo wybudowanym kompleksie szkolno - przedszkolnym w Lutyni, zaliczanym do największych na Dolnym Śląsku, licznych gości powitał gospodarz, wójt gminy Miękina Jan Marian Grzegorczyn. Najpierw jednak wystąpiła pani minister, która przybliżyła zebranym m.in. postępy reformy edukacji, jak również złożyła życzenia rodzicom, nauczycielom i uczniom.

Odbyło się także pasowanie pierwszoklasistów i zwiedzanie kompleksu. 

Więcej w naszej relacji filmowej powyżej.

(red) fot. kb

 

Komentarze  

Permalink +1 Romeczek
Pani minister to niech najpierw ogarnie bałagan w przepisach i da nauczycielom robić swoje. Na chwilę obecną jest nerwówka wśród nauczycieli bo początek roku a wielu rzeczy nie wiedzą.
2018-09-04 19:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 fjufju
to sie nazywa promocja gminy ;-) wczoraj w tv sama pani minister wspominała o naszym wójcie
2018-09-04 12:23 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Jet Spółka Z Ogranic
I już w pierwszy dzień dzieciaki się zestresowały jak zobaczyły [regulamin] w osobie ministry,tylko od czego??/chyba od niszczenia oświaty,kto ją w ogóle do tej Lutyni wpuścił???powinni Mariana pod sąd postawić :lol:
2018-09-04 08:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 tia
"Postęp reformy edukacji" - buhahahahaha, koń by się uśmiał, jakby nie to, że sie poszedł powiesić :-?
2018-09-03 22:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież