"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Ogromna "mikołajkowa paczka" trafiła do zwierzaków

sobota, 08 grudzień 2018 22:52
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Udało się! Dzięki inicjatywie mieszkanek naszego powiatu, "mikołajkowa paczka" trafiła do legnickiego schroniska dla zwierząt „Wiata Bezdomniaków”.

Zeszłoroczna akcja cieszyła się sporym zainteresowaniem, a do tymczasowego domu zwierząt dostarczono wiele darów. Kolejna inicjatywa przyniosła nadspodziewane rezultaty, do organizatorek trafiło mnóstwo podarunków. W akcji uczestniczyło wiele instytucji i firm, m.in. RULES firma handlowo- usługowa Leszek Ruciński oraz Sandra Raczyńska, salon fryzjerski „LOOKO”, przedszkole „Entliczek”, Szkoła Podstawowa w Rakoszycach oraz mieszkańcy powiatu średzkiego. Łącznie udało się zebrać 186,5 kg mokrej karmy, 163 kg suchej karmy, przekąski, legowiska, zabawki i wiele innych oraz 19 worków wypełnionych kocami i ręcznikami.

Wczoraj rano, Panie: Ewelina Gala, Katarzyna Spotek i Karolina Soplińska – Zębik, zawiozły "paczkę" do schroniska. Opiekunowie zwierzaków byli zaskoczeni sporym jej rozmiarem.

- Dziękujemy za wsparcie, które nam okazujecie. Za wszystkie akcje, zbiórki i pamięć o naszych podopiecznych. Doceniamy każdy gest i wszystkie dary, które nam przekazujecie – dziękowali pracownicy schroniska w Legnicy.

Z kolei inicjatorki podkreślają, że do każdej zbiorki podchodzą z sercem i ogromnym zaangażowaniem: - Ogromnie się cieszymy, że znalazło się tak wiele osób chętnych, które zechciały pomóc. Każda rzecz przyniesiona do naszych punktów zbiorczych, powodowała uśmiech na naszych twarzach.

Po kolejnej udanej akcji planują następną, być może i tym razem uda się stworzyć paczkę, a wielkanocny zając "dokica" do schroniska...  - Okres wiosenny, to czas higieny w schroniskach, na pewno opiekunowie oraz podopieczni ucieszą się z szamponów, obróżek, kropli na pchły i kleszcze... - mówią organizatorki.

(kb) / fot. eg

Ostatnio zmieniany sobota, 08 grudzień 2018 22:57

Komentarze  

Permalink +2 Średzanin
BRAWO ZA TAKIE INICJATYWY, OBY WIECEJ TAKICH JAK ROWNIEZ WIECEJ POMAGAJACYCH
2018-12-08 23:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież