Okiem mieszkańca: Mundial... Czas start!

wtorek, 19 czerwiec 2018 21:53 Dział: Listy / opinie
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Balon pompowany dość ostrożnie od kilku tygodni, dziś pękł. Co do samego meczu polskiej reprezantacji, no cóż… szału nie było. Zawiało dramatem. To nie nasza drużyna, to nie nasz mecz. Jaki będzie kolejny?

 

Może być tylko lepszy, bo zawiodło wszystko i wszyscy. To co nie zawiodło, to kibice. Średzka strefa kibica zgromadziła mnóstwo udekorowanych młodych i trochę starszych miłośników naszej reprezentacji. Było piwo, ciepłe przekąski, był konkurs w przerwie dla dzieci. To czego nie było? Z całą pewnością „Anielskiego Orszaku” na koniec spotkania zagranego przez przybyłą orkiestrę. I tak bywa, kibicujemy dalej, wierzymy w tą drużynę, bo stać ich na to czego oczekujemy.

Strefa Kibica przygotowana była na 5+, byłoby 6, gdyby nie ekran lub coś co go imitowało. Jak na dzisiejsze standardy to poniżej oczekiwań. Ciężko oglądać mecz w tych warunkach wizualnych.

Teraz kolejny mecz, oby tym razem nasi chłopcy zagrali tak jak potrafią, bo potrafią. A nam kibicom pozostaje wierzyć i wspierać naszą reprezentacje.

Do Boju Polsko!!!

(lp) fot. Wime

DSC 4554

DSC 4561

DSC 4562

DSC 4567

DSC 4570

DSC 4575

DSC 4584

DSC 4594

DSC 4601

DSC 4611

DSC 4614

DSC 4615

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 03:42

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież