Okradał pracodawcę. Został przyłapany przez pracownika

sobota, 08 czerwiec 2019 11:16 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(1 głos)

26-latek kradł towar z zakładu produkcyjnego, w którym pracował, narażając swojego pracodawcę na straty…

Średzcy policjanci w wyniku podjętych działań operacyjnych uzyskali informację, że mieszkaniec powiatu średzkiego kradnie worki foliowe z jednego z zakładów produkcyjnych na terenie gm. Miękinia.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 26-letniego mieszkańca powiatu średzkiego funkcjonariusze ujawnili w kuchni, na strychu oraz szopie kilkanaście worków foliowych z zawartością oryginalnie zapakowanych reklamówek i worków na śmieci różnego typu.

Policjanci ustalili, że mężczyzna będąc pracownikiem jednego z zakładów produkujących opakowania, od dłuższego czasu wynosił partiami towar, który następnie wywoził samochodem lub na skuterze.

Podejrzany przyznał się, że zabezpieczone przez policjantów opakowania pochodzą z kradzieży. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

W trakcie czynności śledczy ustalili, że mężczyzna niedawno został przyłapany na przestępczym procederze przez pracownika firmy, który w pojeździe użytkowanym przez sprawcę znalazł kartony ze skradzionym z firmy towarem.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci przedstawili zatrzymanemu dwa zarzuty. Odpowie on za kradzież worków i reklamówek o łącznej wartości 3000 zł oraz za usiłowanie kradzieży mienia o wartości 1500 złotych.

Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Taka sama kara grozi za usiłowanie tego przestępstwa.

(ms) / fot. KPP

worki1

worki3

Komentarze (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

wielkie me halo
złapcie grube ryby, a nie cieszycie się płotkami

This comment was minimized by the moderator on the site

Straszny przestępca,aż strach się bać.Kiedy Policja średzka i straż miejska weźmie się za szalejących motocyklistów na wrocławskiej i kajakach.Za każdym razem gdy człowiek prosi o interwencję,to czuję się jak sam by był przestępcą,bo to znajomy,bo to tamto.Trzeba poprosić chyba Warszawę i tv,by w końcu to się skończyło.

This comment was minimized by the moderator on the site

Kleptoman? Po co komu tonę worków na śmieci? Robił przy śmieciach to kradł worki na śmieci ?

This comment was minimized by the moderator on the site

Worki na smieci to jak papier toaletowy wcześniej czy później musisz go użycz . Sprzedawał pewnie

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację