Okradziony przez współpracownika

środa, 29 sierpień 2018 12:36 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do policyjnego aresztu ponownie trafił 26-letni mieszkaniec powiatu średzkiego w związku z kolejnym przestępstwem.

- Pokrzywdzony powiadomił Komendę Powiatową Policji w Środzie Śląskiej, że przy rozliczaniu się z pobranych należności w pewnym momencie okazało się, że tzw. bezpieczna koperta, w której przechowywane były pieniądze, jest pusta. Sprawca wykorzystując jego nieuwagę ukradł ponad 8 tysięcy złotych. Podejrzenia o ten czyn padły na 26-letniego współpracownika pokrzywdzonego - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzeczniczka średzkiej policji.

Mężczyzna typowany do tego przestępstwa został zatrzymany następnego dnia. Funkcjonariusze ujawnili przy nim 2 tysiące złotych. Zabezpieczone pieniądze zostały tymczasowo zajęte na poczet przyszłej kary. 26-latek trafił do policyjnego aresztu.

- Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego udowodnili mu przestępstwo kradzieży i przedstawili zarzut. Mężczyzna w krótkim czasie kolejny raz złamał prawo, bowiem na początku miesiąca został rozliczony za rozbój. Wobec zatrzymanego 26-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności -podkreśla policjantka.

(ms/rol) fot. policja

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

No i dziada zamknąć bo nie ma sensu liczyć na poprawę. Będzie kradł jak kradł i nic tego nie zmieni. Niektórzy po najmniejszej linii oporu byle jak najmniej się napracować a pożyć z pasożytowania.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację