Okradziony przez współpracownika

środa, 29 sierpień 2018 12:36 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Do policyjnego aresztu ponownie trafił 26-letni mieszkaniec powiatu średzkiego w związku z kolejnym przestępstwem.

- Pokrzywdzony powiadomił Komendę Powiatową Policji w Środzie Śląskiej, że przy rozliczaniu się z pobranych należności w pewnym momencie okazało się, że tzw. bezpieczna koperta, w której przechowywane były pieniądze, jest pusta. Sprawca wykorzystując jego nieuwagę ukradł ponad 8 tysięcy złotych. Podejrzenia o ten czyn padły na 26-letniego współpracownika pokrzywdzonego - informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzeczniczka średzkiej policji.

Mężczyzna typowany do tego przestępstwa został zatrzymany następnego dnia. Funkcjonariusze ujawnili przy nim 2 tysiące złotych. Zabezpieczone pieniądze zostały tymczasowo zajęte na poczet przyszłej kary. 26-latek trafił do policyjnego aresztu.

- Śledczy na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego udowodnili mu przestępstwo kradzieży i przedstawili zarzut. Mężczyzna w krótkim czasie kolejny raz złamał prawo, bowiem na początku miesiąca został rozliczony za rozbój. Wobec zatrzymanego 26-latka zastosowano środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności -podkreśla policjantka.

(ms/rol) fot. policja

Komentarze  

Permalink +1 Jaco
No i dziada zamknąć bo nie ma sensu liczyć na poprawę. Będzie kradł jak kradł i nic tego nie zmieni. Niektórzy po najmniejszej linii oporu byle jak najmniej się napracować a pożyć z pasożytowania.
2018-08-30 13:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież