Ośmioletni Szymon potrzebuje pomocy!

poniedziałek, 30 lipiec 2018 15:45 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

U ośmioletniego Szymka, mieszkańca Miękini, został zdiagnozowany nieoperacyjny glejak pnia mózgu, o III stopniu złośliwości.

Rozpoczęto już leczenie w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie. Jest to dopiero początek ciężkiej i kosztownej walki. Dlatego zwracamy się z gorącą prośbą o pomoc do Wszystkich.

Jeśli każdy z nas wspomoże finansowo Rodzinę Szymusia i wpłaci pieniądze na konto fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” sprawi, że walka o zdrowie i życie dziecka będzie realna.

Oto nr konta, na które można wpłacać pieniądze:
11 1160 2202 0000 0001 0214 2867
z dopiskiem Szymon Kołacz

Za wszelką pomoc dziękujemy!

(gm) fot. ug

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink 0 Vida
Informuje to ogół społeczeństwa, że ​​do rejestracji potrzebne są proste zainteresowania. kontakt
Witryna: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
Agent pożyczkowy: Larry Buknor
Numer Whats'App: +18454007792
E-mail:
Dziękuję
2018-09-26 12:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 Bart22
A może warto nagłośnić zbiórkę dodatkowo na wszelakich innych mediach. Cel jest ważny i wystarczy ktoś kto wcześniej takie akcje już robił. Mamy kogoś tutaj kto się zna na takich akcjach?
2018-07-30 20:15 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież