Oto finaliści konkursu "Mam talent" w Kostomłotach

poniedziałek, 10 grudzień 2018 15:19 Dział: Kostomłoty
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Finał dziesiątej, jubileuszowej edycji konkursu "Mam talent" w Kostomłotach, za nami. Wzięło w nim udział czternaścioro niezwykle uzdolnionych młodych ludzi, którzy zaprezentowali swoje talenty w śpiewie i grze na instrumentach.

Konkurs był na bardzo wysokim poziomie, co niejednokrotnie podkreślała komisja oceniająca w składzie: Magda Socha - nauczyciel SP, Dorota Romanowska - pedagog Fundacji Artystycznej i Twórczości Wizualalnej, Mateusz Bober - pianista zespołu FlowRockin.

Gości i uczestników przywitała dyrektor GOK-u Dorota Strzelecka i przybliżyła sylwetki laureatów wszystkich edycji konkursu. Po czym do występu został zaproszony pierwszy z finalistów. W przerwie, podczas obrad jury na scenie wystąpił zespół FlowRockin podgrzewając już i tak gorącą atmosferę.

Nadszedł czas na werdykt, nagrody i dyplomy wręczała pani wójt gminy Kostomłoty, Janina Galik.    

Finał konkursu "Mam talent" - wyniki

Wyróżnienia zdobyli: Melania Barylak śpiew i Ignacy Śmidoda - akordeon, 
V miejsce - Martna Sawicka - śpiew
- Marlena Sawicka - śpiew
- Zuzanna Jaszczuk - śpiew
- Jakub Senk - śpiew i gra na keyboardzie
- Amelia Wardzyk - śpiew
- Hanna Hlewicka - śpiew i gra na keyboardzie
- Kamil Świerkosz - spiew
- Julia Kamecka - śpiew
IV miejsce - Jagoda Sajenko - śpiew
III miejsce - Marcin Paja - śpiew 
II miejsce - Teresa Śmidoda - śpiew i gra na skrzypcach
I miejsce - Róża Krowicka - śpiew

GRATULUJEMY!

GOK Kostomłoty

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież