Oto laureaci konkursów dożynkowych w Chomiąży

wtorek, 21 sierpień 2018 13:19
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Poznajmy laureatów konkursów dożynkowych zorganizowanych przez gminę Malczyce. 

Trzecim miejscem w kategorii powiatowe Najpiękniejsze Stoisko Dożynkowe cieszyły się gospodynie z Wilczkowa, drugim zaszczytnym miejscem obdarowano Rachów, natomiast pierwsze miejsce przypadło organizatorom imprezy czyli Chomiąży.

Jeśli chodzi o gminne Najpiękniejsze Stoisko Dożynkowe, drugie miejsce przypadło miejscowości Wilczków, a trzecie należało do Rachowa. Na podium znowu stanęła niezwyciężona Chomiąża.

Święto Plonów nie mogło by się odbyć bez konkursu na Najpiękniejszy Winiec Dożynkowy. Pierwsze miejsce zdobyły gospodynie z Chomiąży, drugim cieszyły się Panie z Mazurowic, trzecie miejsce zajęła miejscowość Rachów. 

Gratulujemy!

Dożynki gminy Malczyce odbyły się 18 sierpnia w Chomiąży. Fotoreportaż z wydarzenia publikujemy TUTAJ

(kb) fot. kb

Artykuły powiązane

  • Dożynki w Udaninie (fotoreportaż)

    W minioną sobotę (1 września) pomimo niesprzyjających warunków pogodowych na placu sportowym w Udaninie odbyły się Dożynki Gminne 2018.

  • Dożynki w Udaninie (transmisja na żywo)

    Trwają dożynki w Udaninie. Gminne Święto Plonów rozpoczęła msza święta w miejscowym kościele. Zaraz po niej, korowód dożynkowy udał się na plac sportowy, gdzie odbędzie się dalsza część uroczystości.

  • Dożynki gminne w Kostomłotach (transmisja / zdjęcia)

    Święto Plonów w Kostomłotach rozpoczęła msza święta w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego. Były także tradycyjne obrzędy dożynkowe i dzielenie chlebem.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież