Pani Minister z wizytą na festynie w Udaninie

wtorek, 19 czerwiec 2018 14:49 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zapraszamy na VI Festyn "Pieje Kur Pieje" który odbędzie się w sobotę 23 czerwca na placu sportowym w Udaninie. Będą m.in. darmowe dmuchańce dla dzieci i wizyta p. minister Beaty Kempy.

 

Pani minister będzie uczestniczyć w uroczystym przekazaniu sprzętu i wyposażenia Ochotniczym Strażom Pożarnym z terenu gminy Udanin. Będzie też dużo muzyki ludowej, jak na ten festyn przystało, a kto wystąpi w tegorocznej edycji? O tym w informacji poniżej. Zapraszamy!

(rol) fot. www.premier.gov.pl / wk

pieje kur pieje iii

PIEJE KUR PIEJE 070

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 02:44

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież