Pasowanie na przedszkolaka w Ciechowie

piątek, 23 listopad 2018 16:59
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jestem sobie przedszkolaczek, nie grymaszę i nie płaczę, na bębenku marsza gram: ram pam pam, ram pam pam”.

Mimo napiętego grafiku burmistrz Adam Ruciński nie pozostał obojętny na zaproszenie  Przedszkola Publicznego w Ciechowie i chętnie uczestniczył w pasowaniu na przedszkolaka.

Pełne emocji dzieci dzielnie recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, a nawet zatańczyły. Równie przejęci byli rodzice. Dla maluchów z grupy „Elfy” było to ogromne przeżycie, jednakże uśmiech nie znikał im z twarzy. Pani dyrektor Bożena Błaszczyszyn po krótkim przemówieniu, za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała „Aktu pasowania”.

Każde z dzieci z rąk wychowawczyni Małgorzaty Markiewicz otrzymało dyplom. Nie zabrakło również słodkich prezentów, które wręczył sam burmistrz. Uwieńczeniem uroczystości było wspólne zdjęcie uczestników oraz przepyszny poczęstunek. Śmiało można rzec, że był to niezapomniany dzień dla samych zainteresowanych, jak i przybyłych gości.

(um) fot. ug

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież