Patriotycznie w przedszkolu w Ciechowie

poniedziałek, 26 listopad 2018 13:42
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

9 listopada w Przedszkolu Publicznym w Ciechowie odbył się uroczysty apel z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.

Dzieci śpiewały pieśni patriotyczne i mówiły wiersze okolicznościowe.  O godzinie 11:11, wspólnie z zaproszonymi gośćmi, odśpiewano 4-zwrotkowy Hymn Narodowy przyłączając się do akcji bicia rekordu dla Niepodległej.

Udział w uroczystości dał dzieciom możliwość rozwijania poczucia przynależności narodowej i dumy z bycia Polakiem.

(grze)

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież