Paweł Rosenbeiger: Dziękuję Wszystkim Mieszkańcom!

czwartek, 22 listopad 2018 14:12 Dział: Wybory Samorządowe 2018
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Szanowni Państwo! W dniu 21 listopada 2018 roku na I Sesji VIII kadencji Rady Miejskiej w Środzie Śląskiej jako Radny złożyłem ślubowanie:

"Wierny Konstytucji i prawu Rzeczypospolitej Polskiej, ślubuję uroczyście obowiązki radnego sprawować godnie, rzetelnie i uczciwie, mając na względzie dobro mojej gminy i jej mieszkańców – Tak mi dopomóż Bóg".

To dzięki Państwu mogę pełnić tak zaszczytną funkcję radnego, dlatego pragnę podziękować Wszystkim mieszkańcom Środy Śląskiej, a w szczególności z Okręgu Wyborczego nr 5 (ul. Daszyńskiego, Placu Wolności, Placu Solnego i ul. Wąskiej), którzy w tegorocznych wyborach samorządowych obdarzyli mnie swoim zaufaniem i oddali głos na moją osobę. Chciałbym zapewnić, że jako Radny Rady Miejskiej zrobię wszystko, aby nie zawieść Państwa zaufania. Obowiązki Radnego będę wykonywał sumiennie w poczuciu odpowiedzialności za wspólne dobro mieszkańców naszego miasta i gminy.

Jednocześnie zachęcam Państwa do codziennego wspierania mnie w mojej służbie na rzecz lokalnej społeczności. Państwa spostrzeżenia, pomysły i uwagi chętnie wykorzystam w realizacji funkcji radnego.

Z wyrazami szacunku

Paweł Rosenbeiger

MATERIAŁ SPONSOROWANY

Proponowane artykuły: