Październikowe zajęcia dla seniorów

sobota, 29 wrzesień 2018 16:41
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Gmina Środa Śląska zapraszają do udziału w zajęciach przygotowanych specjalnie dla seniorów.

W programie bule, krokiet, szachy wikingów, nordic walking, zdrowy kręgosłup, zabawy z chustą animacyjną, wycieczka.

Zajęcia odbywać się będą od 04.10.2018 do 29.10.2018 r.

Zapisy prowadzone są na kasach Średzkiego Parku Wodnego. Koszt udziału w cyklu zajęć wynosi 10 zł. Pierwsze odbędą się 4 października o godzinie 11:30 – zbiórka w holu ŚPW. Zajęcia poprowadzi Ewelina Ciszewska. 

(kb)

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink -2 Marysia
Babcia chce iść, ale nie wie co to krokiet. Jakiś rodzaj paintballa?
2018-09-30 09:51 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 z wikipedii
KROKIET - polega na jak najszybszym przetoczeniu kuli krokietowej za pomocą drewnianego młotka z jednej linii końcowej boiska na drugą i z powrotem.
2018-09-30 11:19 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież