„Pełna miska dla schroniska” - akcja PZSP nr 2

wtorek, 20 listopad 2018 13:43
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Od kilku lat opiekunowie samorządu uczniowskiego, wraz z uczniami Powiatowego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Wincentego Witosa w Środzie Śląskiej, biorą udział w  akcji „Pełna miska dla schroniska”.

W tym roku zebrane dary przekazane zostaną do Fundacji Stacyjka Maltusia, która pod swoją opieką posiada psy, koty, kozy i inne czworonogi.

 - Udział w naszej akcji może wziąć każdy, a potrzebne rzeczy przynosimy na portiernię  Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 (dawny rolnik), koce, zboża, karmy, głównie mokre i z przeznaczaniem dla kotów, bo tych lokatorów w fundacji na obecną chwilę jest najwięcej – informują organizatorzy akcji. 

Przyjmowanie darów trwa do 30 listopada br.

(kb) fot. pzsp

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież