Pierwsza sesja Rady Gminy Malczyce (wideo)

czwartek, 22 listopad 2018 11:22
Oceń ten artykuł
(1 głos)

20 listopada o godz. 15:00 rozpoczęła się pierwsza sesja Rady Gminy Malczyce w kadencji 2018-2023.

Podczas sesji wręczono zaświadczenia nowo wybranym radnym oraz złożono ślubowanie. Po zaprzysiężeniu radnych nastąpił wybór przewodniczącego Rady Gminy.

Zgłoszono dwóch kandydatów, spośród których w głosowaniu tajnym wybrano panią Monikę Olchawę, która objęła funkcję przewodniczącej, uzyskując bezwzględną większość głosów.

Następnym punktem, zgodnie z ustalonym porządkiem, było złożenie uroczystego ślubowania i odebranie zaświadczenia przez wójta Gminy Malczyce Piotra Frankowskiego.

(gmal) / foto. i wideo: kb

olchawa

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 22 listopad 2018 11:25

Komentarze  

Permalink +3 iga
Szkoda, że nikt do tej pory nie zauważył jak zachowuje się miłościwie wciąż panujący. Pisze sms, komentarze zamieszcza, oczywiście podczas sesji, komisji o godzinach pracy nie wspomnę.
2018-11-25 14:07 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Edmund
Jakieś lojalki na przymus?
2018-11-22 20:01 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Jan
Pani radnej M.K. wyraźnie się nudzi. Ważniejszy od obrad rady jest internet. I tak później wygląda głosowanie !!
2018-11-22 18:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Widz
Z tego, co widzę, to radna MK miała w telefonie dokumenty, które cytowała. Po prostu-cywilizacja :lol: :lol: :lol: A za to nowa przewodnicząca - klasa. Szczególnie mi się DUDZISŁAW podobał :D :D :D
2018-11-23 18:50 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink 0 Anita
Pani Radna M.K mina pani jest bezscenna. Proszę powiedzieć nam dlaczego Pani zachowuje się tak w gminie s malczycach gdzie ma Pani reprezentować mieszkańców którzy na Panią głosowali. A jak Pani zachowuje się w gmina ruja tam tez można zobaczyć cała sesje. I stwierdzam dwie różne osoby
2018-11-25 22:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież