Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie

wtorek, 16 październik 2018 15:34 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W szkołach podstawowych w Miękini i Pisarzowicach pierwszoklasiści zostali oficjalnie i uroczyście przyjęci do grona uczniów.

Pasowaniu przewodniczył wójt gminy Miękinia Jan Marian Grzegorczyn.

Pierwszoklasiści z SP Miękinia i SP Pisarzowice złożyli uroczyste ślubowanie.

Na zakończenie czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

(gm) fot. ug

 

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież