Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Pierwszy krok rozbudowy sieci gazowej na terenie gminy Malczyce

czwartek, 18 październik 2018 12:45 Dział: Malczyce
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W dniu dzisiejszym tj. 17 października 2018 r. w Tarnowie Podgórnym wójt gminy Malczyce Piotr Frankowski, wspólnie z reprezentującymi spółkę G.EN GAZ ENERGIA Sp. z o.o. Jaromirem Lipcem oraz Zbigniewem Jeruzalem, podpisali list intencyjny dotyczący współpracy.

Mając na uwadze potrzebę gazyfikacji gminy Malczyce, służącą zaspokajaniu potrzeb jej mieszkańców, rozwojowi gospodarczemu i inwestycyjnemu obszaru, a także tworzeniu korzystnych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej pomiędzy spółką i gminą została nawiązana współpraca w zakresie przeprowadzenia inwestycji rozbudowy sieci gazowej i zapewnienia dostawy gazu odbiorcom na terenie gminy Malczyce.

Podpisanie listu intencyjnego jest podstawą do rozpoczęcia ustaleń, negocjacji i planowania przez firmę G.EN GAZ ENERGIA Sp. z o.o. we współpracy z gminą. Firma zobowiązała się do przygotowania niezbędnej dokumentacji, do rozbudowy sieci gazowej oraz zdiagnozowania i zainteresowania potrzeb w zakresie budowy sieci gazowej.

Gmina Malczyce

Proponowane artykuły:

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież