Pies utknął pod wanną - interweniowali strażacy

poniedziałek, 11 czerwiec 2018 14:03 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Dziś przed godziną drugą w nocy średzka straż pożarna otrzymała nietypowe zgłoszenie od mieszkańca Środy Śląskiej.

 

Zgłaszający poinformował, że pies ze strachu przed burzą postanowił schować się pod wanną, a domownicy nie mogą sobie poradzić z jego wydostaniem.

- Zwierzę dostało się tam przez otwór rewizyjny, którym niestety nie można  było go wyciągnąć. Na miejsce wysłano służby straży pożarnej. Ich działania polegały na wykonanie dodatkowego otworu, którym wydostano psa - informuje Dariusz Domardzki, rzecznik KP PSP w Środzie Śl. 

(rol) fot. pixabay, zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 21 czerwiec 2018 12:20

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież