Pijana kobieta w Urzędzie Miejskim w Środzie Śl.

środa, 28 marzec 2018 12:56
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W połowie marca, w godzinach porannych,  do Komendy Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie, że w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej na ławce siedzi nietrzeźwa kobieta.

 

- W poczekalni przebywała znana z wcześniejszych interwencji kobieta, bez stałego adresu zamieszkania. Oznajmiła, że z powodu wychłodzenia przyszła się ogrzać - wyjaśniają strażnicy miejscy.

Na prośbę interweniujących, kobieta opuściła poczekalnię i udała się w kierunku parku.

(rol) fot. wk

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 15:38

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież