Pijana kobieta w Urzędzie Miejskim w Środzie Śl.

środa, 28 marzec 2018 12:56
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W połowie marca, w godzinach porannych,  do Komendy Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej wpłynęło zgłoszenie, że w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej na ławce siedzi nietrzeźwa kobieta.

 

- W poczekalni przebywała znana z wcześniejszych interwencji kobieta, bez stałego adresu zamieszkania. Oznajmiła, że z powodu wychłodzenia przyszła się ogrzać - wyjaśniają strażnicy miejscy.

Na prośbę interweniujących, kobieta opuściła poczekalnię i udała się w kierunku parku.

(rol) fot. wk

Ostatnio zmieniany sobota, 31 marzec 2018 15:38

Artykuły powiązane

  • Kobieta leżała w tunelu z butelką denaturatu

    W ciągu ostatnich kilku dni Straż Miejska w Środzie Śląskiej podejmowała kilkanaście interwencji wobec osób nietrzeźwych, a także wobec kobiety, bez stałego miejsca zamieszkania.

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.


Kod antyspamowy
Odśwież