Pijani za kółkiem, szkielet w rowie... - Raport policji

środa, 17 październik 2018 11:32 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minionym tygodniu (8-14.10.2018 r.) średzka policja interweniowała 134 razy. Patrol policji drogowej został wysłany do 1 wypadku i 11 kolizji oraz zatrzymano 3 osoby kierujące pod wpływem alkoholu. 

2 osoby zostały zatrzymane do wytrzeźwienia, natomiast 5 zatrzymano na gorącym uczynku. Policja brała także udział w wielu interwencjach domowych.

08.10.2018 r. o godzinie 1:17, na terenie gminy Miękinia  policjanci zatrzymali 40-letniego mężczyznę, który kierował samochodem marki Volkswagen w stanie nietrzeźwości.

- Przeprowadzone badanie wykazało blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie – informuje asp. sztab. Marta Stefanowska, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej.

Tego samego dnia o godzinie  6:28, na terenie gminy Środa Śląska,  policjanci Ogniwa Ruchu drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem marki Ford.

- 46-letni mężczyzna był nietrzeźwy, miał blisko 1 promil alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Odpowie za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości – wyjaśnia asp. sztab. Marta Stefanowska

12.10.2018 r. o godzinie 9:29, na terenie gminy Udanin, pracownicy firmy wykonującej prace melioracyjne powiadomili o znalezieniu w rowie szkieletu ludzkiego.

- Na miejscu policjanci wykonali czynności procesowe. Na polecenie prokuratury szkielet zabezpieczono i przekazano do Zakładu Medycyny Sądowej celem wykonania badań – dodaje rzeczniczka.

16.10.2018 r. o godzinie 11:00, na  371 km K5 (zjazd z autostrady A4 na węźle Kostomłoty) doszło do kolizji.

- Kierujący samochodem marki Renault (lat 32), jadąc w kierunku Kostomłotów, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu samochodem marki Kia (lat 50), który zjeżdżał z A4. Sprawca został pouczony – informuje policjantka.

(kb) fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany środa, 17 październik 2018 11:34

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Nie wiem co trzeba mieć w głowie, zeby pic a potem wsiadam jako kierowca do auta. Cóż dobrze, że policj działa, ja sobie z yanosikiem poradzę i za pierdoły mnie nie ukarzą, a pijaków już tak

This comment was minimized by the moderator on the site

policja jak zawsze oszczędna w informowaniu , znaleźli szkielet i tylko tyle.............?

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Posting comment as a guest.
0 Characters
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację