Pijany mężczyzna w parku miejskim

niedziela, 25 listopad 2018 19:34
Oceń ten artykuł
(1 głos)

19 listopada, około godziny 21:30, patrol Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej udał się do parku miejskiego w związku ze zgłoszeniem dotyczącym mężczyzny leżącego pod ławką.

- Mężczyzna był w stanie upojenia alkoholowego, nie posiadał żadnych obrażeń. Po dobudzeniu został doprowadzony do miejsca zamieszkania i oddany pod opiekę konkubinie – oznajmiają funkcjonariusze SM w Środzie Śląskiej.

(kb) / fot. zdj. ilustracyjne

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany niedziela, 25 listopad 2018 19:41

Komentarze  

Permalink 0 Jet Spółka Z Ogranic
Nic od piątku nie wydarzyło się w powiecie,że temat OBSZCZYNOGI,
jest maglowany
2018-11-26 12:35 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież