Piknik Rodzinny w Juszczynie

poniedziałek, 30 lipiec 2018 15:30 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę na boisku w Juszczynie odbył się Piknik Rodzinny połączony z "Piknikowym zawrotem głowy" w ramach VII edycji Gminnego Programu Aktywni na Ziemi  Średzkiej.

Na dzieci czekały darmowe smakołyki m.in. popcorn i wata cukrowa. Były też konkursy, zabawy z nagrodami, grillowane kiełbaski i dmuchaniec.

Kto chciał, miał okazję zaczerpnąć wiedzy od strażaków z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz skorzystać z możliwości obejrzenia wozów strażackich, wraz z wyposażeniem. Z kolei fanów motocykli czekał przewóz jednośladem.

Dopisała pogada, a co za tym idzie frekwencja.

 

(kb) fot. kb / Fb Środa Śl.

Komentarze (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

Który nowy burmistrz zrobi porządek ze źle pachnącymi wieczorami z pobliskich Komorniczych firm? Ta chmura toksyczna rozlewa się po całej Środzie Śląskiej. Może warto je pozamykać a jak nie to niech sponsorują nie pikniki firmowe a jakieś filtry chemiczne. Kto w ogóle zezwolił na budowę cuchnącego interesu? cała gmina środa śląska capi przez te firmy. Zagranicą ich nie chcieli i postawili u nas.

This comment was minimized by the moderator on the site

fajny piknik, szkoda że stadionik się marnuje bo drużyny nie ma :sad:

This comment was minimized by the moderator on the site

Jak to drużyny nie ma? Mi się wydawało że każda miejscowość w naszym kraju posiada jakąkolwiek lokalną drużynę. Aż tak źle jest z młodzieżą że nie da rady zebrać nawet podstawowej 11-stki?! Kiedyś człowiek musiał się szarpać o kawałek boiska żeby pokopać.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację