Piknik Rodzinny w Juszczynie

poniedziałek, 30 lipiec 2018 15:30 Dział: Środa Śląska
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę na boisku w Juszczynie odbył się Piknik Rodzinny połączony z "Piknikowym zawrotem głowy" w ramach VII edycji Gminnego Programu Aktywni na Ziemi  Średzkiej.

Na dzieci czekały darmowe smakołyki m.in. popcorn i wata cukrowa. Były też konkursy, zabawy z nagrodami, grillowane kiełbaski i dmuchaniec.

Kto chciał, miał okazję zaczerpnąć wiedzy od strażaków z pierwszej pomocy przedmedycznej oraz skorzystać z możliwości obejrzenia wozów strażackich, wraz z wyposażeniem. Z kolei fanów motocykli czekał przewóz jednośladem.

Dopisała pogada, a co za tym idzie frekwencja.

 

(kb) fot. kb / Fb Środa Śl.

Komentarze  

Permalink +6 Leszek
Który nowy burmistrz zrobi porządek ze źle pachnącymi wieczorami z pobliskich Komorniczych firm? Ta chmura toksyczna rozlewa się po całej Środzie Śląskiej. Może warto je pozamykać a jak nie to niech sponsorują nie pikniki firmowe a jakieś filtry chemiczne. Kto w ogóle zezwolił na budowę cuchnącego interesu? cała gmina środa śląska capi przez te firmy. Zagranicą ich nie chcieli i postawili u nas.
2018-07-30 22:06 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +8 Piotr
fajny piknik, szkoda że stadionik się marnuje bo drużyny nie ma :sad:
2018-07-30 15:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Bart22
Jak to drużyny nie ma? Mi się wydawało że każda miejscowość w naszym kraju posiada jakąkolwiek lokalną drużynę. Aż tak źle jest z młodzieżą że nie da rady zebrać nawet podstawowej 11-stki?! Kiedyś człowiek musiał się szarpać o kawałek boiska żeby pokopać.
2018-07-30 20:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież