Pili alkohol i grozili strażnikom miejskim

poniedziałek, 27 sierpień 2018 15:25
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Patrolując teren parku miejskiego, funkcjonariusze Straży Miejskiej w Środzie Śląskiej zauważyli sześciu mężczyzn spożywających alkohol.

Zdarzenie miało miejsce w sobotę 25 sierpnia o godzinie 20:05.  

- W trakcie interwencji funkcjonariusze stwierdzili również, że teren wokół ławki był zaśmiecony. W trakcie przeprowadzania dalszych czynności grupa mężczyzn stała się bardzo agresywna i wulgarna. Mężczyźni zaczęli grozić funkcjonariuszom Straży Miejskiej. Groźby wywołały obawę o własne życie i zdrowie, w związku z powyższym zostały sporządzone materiały do Komendy Powiatowej Policji w Środzie Śląskiej o ściganie ww. za kierowanie w stronę funkcjonariuszy gróźb karalnych - informuje straż miejska. 

(red) fot. zdj. ilustracyjne

Komentarze  

Permalink +1 Edward
Straż miejska pół biedy, gorzej jak zadzwonią do wroclawskiej prewencji. Wtedy sie kończy dzien dziecka :D
2018-08-31 12:41 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink -1 Adam
Wolność dla picia w parkach!
2018-08-28 14:58 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +4 Julka
Od razu powinni ściagnąc posiłki w postaci policji i wytrzezwiałka plus porządna grzywna czy mandat. Zapijaczone towarzystwo niech się nauczy życia w społeczeństwie a nie syf robią.
2018-08-27 18:42 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +3 Radek
Tutaj powinna od razu interweniować policja i zamknąć dla zasady na 48 godzin. A potem dopiero skierować sprawę do sądu. Po 48 godzinach sprowokować i znów kolejne 48 dołożyć.
2018-08-27 18:25 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 Jarek
I tak do usranej śmierci aż cwaniaczki nauczą się kultury. Nie dość że syf po sobie zostawili to jeszcze chojraczenia im się zachciało. Straż powinna od razu ściągnąć policję a ta podjąć stanowcze działania. Żadnego pobłażania dla pijaczyn.
2018-08-27 19:04 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież