Pilnie poszukiwany właściciel tego psa!

czwartek, 17 maj 2018 13:09 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Jak informuje mieszkaniec Jarosławia, od wczoraj na jego działce "zamieszkał" pies prezentowany na zdjęciu.

 

- Piesek posiada obrożę, jednak nie wiem czy to jest taka od łańcucha czy ze znacznikiem, bo piesek warczy, jak się za blisko do niego podejdzie. Jednak sam podchodzi dosyć blisko nas, ale nie wyraża chęci kontaktu... Jeśli nie znajdzie się właściciel do piątku i piesek będzie dalej w naszej wiosce (Jarosław), to zgłoszę to gminie żeby się nim zajęli - pisze mężczyzna.

Właściciela zwierzęcia prosimy o kontakt z naszą redakcją pod nr tel. 713 173 299 lub mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 (rol) fot. czytelnik

32659784 1031875636960082 8311249784958615552 n

 

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany niedziela, 20 maj 2018 23:34

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież