Piotr Samiec-Talar powołany do reprezantacji Polski!

wtorek, 28 sierpień 2018 19:04 Dział: Sport / nowy
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Na oficjalnej stronie klubu sportowego Śląsk Wrocław pojawiła się informacja, która może wprawić w dumę nasz powiat.

Nasz mieszkaniec, Piotr Samiec-Talar otrzymał powołanie do reprezentacji polski do lat 18! 

Trener reprezentacji Polski do lat 18 Wojciech Tomaszewski powołał zawodników na towarzyskie mecze z Macedonią.  Zostaną one rozegrane w dniach 7 i 10 września. Wśród reprezentantów znalazł się napastnik Śląska Piotr Samiec-Talar - czytamy na stronie klubu www.slaskwroclaw.pl 

Reprezentacja Polski U18 na zgrupowanie do Skopje wyleci 3 września.

16-latek na co dzień trenuje z I zespołem pod okiem Tadeusza Pawłowskiego. Jego głównym atutem jest szybkość i dobra kontrola nad piłką. W poprzednim sezonie grał w zespole U17 trenera Pietraszewskiego, który zameldował się w czwórce najlepszych drużyn w Polsce. Piotrek z 14 golami na koncie został królem strzelców grupy C Centralnej Ligi Juniorów U17. W bieżących sezonie razem ze Śląskiem Wrocław U18 gra w Centralnej Lidze Juniorów, napastnik został również zgłoszony do rozgrywek LOTTO Ekstraklasy. 

Piotrowi życzymy kolejnych sukcesów sportowych i gratulujemy!

(wks/kb) fot. Akademia WKS Śląsk

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany piątek, 31 sierpień 2018 10:45

Komentarze  

Permalink +1 Bogdan
Wielkie gratulacje dla Piotra i jego rodziców ktorzy z pewnoscią są dumni z syna.Szczegolne gratulacje dla Sławka ktory od samego początku rozwijał talent Piotrka.Pamiętam jak na osiedlowym trawniku razem z malutkim synkiem praktycznie codziennie bawił sie piłką ucząc go przyjęć ,podań czy strzałow sam robiąc za bramkarza.Jeszcze raz wielkie gratulacje
2018-08-31 08:16 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Marcin
zgadza się...Pan Samiec to trener z ogromnym dowiadczeniem i pasją ..wychował wielu fantastycznych chlopakow i zal ze teraz robi to samo ale nie w Polonii...a Piotrkowi zycze powodzenia
2018-08-31 09:54 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Groniec
Mam nadzieję że młody pokaże się z jak najlepszej strony i oby go nie zniszczyli nasi spece od karier. Nieraz tak się skończyło że namieszali chłopakowi i kończył gdzieś w zapomnianych klubach. Powodzenia w życiu.
2018-08-30 14:09 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Jaco
I dlatego powtarzam żeby inwestować w młodzież i dotować kluby i nie tylko piłkarskie. Dajcie szansę się wykazać młodzieży a zobaczycie że się opłaci i nie tylko wizerunkowo.
2018-08-30 13:55 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Marta
Gratulacje
2018-08-29 14:34 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 polonus
to jest coś. Nowy Lewndowski na rośnie ??
2018-08-29 13:38 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +2 justyna
zdolny, zdolny, jeszcze raz zdolny!!!! :)
2018-08-29 07:30 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +5 kol
gratulacje wielkie!
2018-08-28 19:20 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież