"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

"Kuchenne Rewolucje" Magdy Gessler po sąsiedzku

Od niedzieli do czwartku w Kawicach nagrywane były sceny do programu kulinarnego „Kuchenne Rewolucje”, który prowadzi Magda Gessler.

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Nowa oferta Al Lago! Atrakcyjna promocja i świąteczna propozycja

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym aktualnym menu, atrakcyjną promocją w godzinach lunchowych oraz świąteczną propozycją wigilijną dla…

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Zebrali ponad 3,5 tys. złotych na paczki dla potrzebujących

Przez dwa dni 4 i 11 grudnia, na ulicach naszego miasta kwestowali uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 z Odziałem…

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Będą ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty

Zarządzeniem Wojewody Dolnośląskiego, 17 lutego 2019 r. odbędą się ponowne wybory do Rady Gminy Kostomłoty w jednomandatowym okręgu wyborczym nr…

Poczujcie magię świąt na kiermaszu w Miękini

sobota, 17 listopad 2018 21:44
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Świąteczny „szał” uważamy za rozpoczęty. Na wystawach sklepowych można już zobaczyć bombki, choinki oraz czekoladowe Mikołaje.

Dzieciaki korzystają z Mikołajek, kobiety myślą o potrawach wigilijnych i wystrojach wnętrz, natomiast mężczyźni poszukują dekoracji upiększających podwórka.

Więc i my nie spoczywamy na laurach i zapraszamy Was na Kiermasz Bożonarodzeniowy do Miękini.

Brakuje Ci oryginalnych dekoracji? Chcesz zrobić komuś oryginalny prezent? A może chcesz skosztować przepysznych swojskich wypieków lub potraw? To wszystko będziesz mógł nabyć już 8 grudnia o godzinie 14:00 w hali widowiskowo - sportowej Zespołu Szkół w Miękini.

Czas spędzony na kiermaszu będą umilały występy dzieci z Zespołu Szkół w Miękini oraz zespołu  tanecznego Feniks. Organizatorzy zachęcają także do wspólnego kolędowania z zespołem Senior. Dzień ten nie obejdzie się oczywiście bez najważniejszych gości. Na swoich ogromnych saniach, prosto z Laponii, wraz ze Śnieżynką, przyjedzie św. Mikołaj.

Podczas kiermaszu będzie również możliwość upamiętnienia swojego pobytu w fotobudce, a maluchy będą miały okazję poszaleć na dmuchanych zamkach. Zatem, atrakcji, jak zawsze, nie będzie brakowało.

Warto też w ferworze przedświątecznych przygotowań nie zapominać o potrzebujących naszej pomocy. Na kiermaszu odbędzie się zbiórka na leczenie ośmioletniego mieszkańca gminy Miękini, Szymona Kołacza. Każda nawet najmniejsza kwota, będzie ogromnym wsparciem!

(red) fot. wk, ug

kiermasz

46508754 898941333563642 1435470257501241344 n

Proponowane artykuły:

Ostatnio zmieniany czwartek, 06 grudzień 2018 14:18

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież