Poczujcie magię świąt na kiermaszu w Miękini

sobota, 17 listopad 2018 21:44 Dział: Miękinia
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Świąteczny „szał” uważamy za rozpoczęty. Na wystawach sklepowych można już zobaczyć bombki, choinki oraz czekoladowe Mikołaje.

Dzieciaki korzystają z Mikołajek, kobiety myślą o potrawach wigilijnych i wystrojach wnętrz, natomiast mężczyźni poszukują dekoracji upiększających podwórka.

Więc i my nie spoczywamy na laurach i zapraszamy Was na Kiermasz Bożonarodzeniowy do Miękini.

Brakuje Ci oryginalnych dekoracji? Chcesz zrobić komuś oryginalny prezent? A może chcesz skosztować przepysznych swojskich wypieków lub potraw? To wszystko będziesz mógł nabyć już 8 grudnia o godzinie 14:00 w hali widowiskowo - sportowej Zespołu Szkół w Miękini.

Czas spędzony na kiermaszu będą umilały występy dzieci z Zespołu Szkół w Miękini oraz zespołu  tanecznego Feniks. Organizatorzy zachęcają także do wspólnego kolędowania z zespołem Senior. Dzień ten nie obejdzie się oczywiście bez najważniejszych gości. Na swoich ogromnych saniach, prosto z Laponii, wraz ze Śnieżynką, przyjedzie św. Mikołaj.

Podczas kiermaszu będzie również możliwość upamiętnienia swojego pobytu w fotobudce, a maluchy będą miały okazję poszaleć na dmuchanych zamkach. Zatem, atrakcji, jak zawsze, nie będzie brakowało.

Warto też w ferworze przedświątecznych przygotowań nie zapominać o potrzebujących naszej pomocy. Na kiermaszu odbędzie się zbiórka na leczenie ośmioletniego mieszkańca gminy Miękini, Szymona Kołacza. Każda nawet najmniejsza kwota, będzie ogromnym wsparciem!

(red) fot. wk, ug

kiermasz

46508754 898941333563642 1435470257501241344 n

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację