×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 147.

Podczas mszy kobieta uderzyła głową o łakę

poniedziałek, 07 maj 2018 11:41 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Wczoraj podczas mszy świętej 27-letnia kobieta zasłabła. Upadając uderzyła głową o ławkę. Poszkodowanej pomocy udzielili obecni w kościele ochotnicy z OSP Pichorowice.

 

Do zdarzenia doszło wczoraj, 6 maja, po godzinie 11.

- Podczas mszy św. 27-letnia kobieta zasłabła. Upadając uderzyła głową o ławkę – informuje dyżurny Stanowiska Kierowania KP PSP w Środzie Śląskiej. - Pomocy poszkodowanej udzielili obecni w kościele ochotnicy z OSP Pichorowice – dodaje strażak.

27-latce udzielono wsparcia psychicznego, podano tlen i założono opatrunek na ranę na głowie.

(red), Fot. zdj. ilustracyjne

Ostatnio zmieniany poniedziałek, 21 maj 2018 00:35

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież