Podsumowanie kadencji w gminie Udanin

środa, 17 październik 2018 20:30 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

10 października odbyła się sesja Rady Gminy Udanin, podczas której, w związku z dobiegającą końca kadencją, wręczone zostały podziękowania za pracę na rzecz lokalnego samorządu w latach 2014 – 2018.

W uroczystej sesji uczestniczyli: Starosta Powiatu Średzkiego Sebastian Burdzy, Wicestarosta Powiatu Średzkiego Grzegorz Pierzchalski, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Halina Mikła, Sekretarz Gminy Piotr Łabędzki, Skarbnik Gminy Karolina Ożóg, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ujeździe Górnym Dorota Byra, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Lidia Hołodniuk, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Ewa Szcześniak oraz Sołtysi.

Z rąk Wójta Gminy Udanin Teresy Olkiewicz i Przewodniczącego Rady Gminy Janusza Strzeleckiego zaproszeni goście otrzymali upominki, a także podziękowania i wyrazy uznania za pełną zaangażowania pracę w latach 2014-2018 dla dobra społeczności lokalnej, a także za wszelki wysiłek włożony w działania na rzecz rozwoju Gminy Udanin. Nie zabrakło również szczególnych podziękowań złożonych na ręce Wójta Gminy Udanin od Rady Gminy, społeczności szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Udaninie, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Ujeździe Górnym oraz Sołtysów z terenu Gminy Udanin.

Zgodnie z przyjętym porządkiem sesji Wójt Gminy Udanin przestawiła informację o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Udanin w roku szkolnym 2017/2018 i analizę oświadczeń majątkowych za rok 2017. Przewodniczący Rady Gminy przedstawił informację z analizy złożonych oświadczeń majątkowych. Wójt Gminy w swoim sprawozdaniu podsumowała także mijającą kadencję i jeszcze raz podziękowała wszystkim za owocną współpracę i zrealizowane działania. Po wnioskach i interpelacjach radnych zostały przedstawione projekty, a następnie podjęto uchwały w sprawie: zmiany w wieloletniej prognozie finansowej Gminy Udanin i budżetu gminy w zakresie dochodów i wydatków. Szczegółowy protokół z sesji dostępny będzie na stronie www.udanin.pl

Gmina Udanin

Komentarze  

Permalink +5 Mieszkaniec
Dziękujemy Pani za ogromny dług Pani podziękujemy w niedziele
2018-10-18 10:39 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować
Permalink +1 Adam
A 15 minut dla mieszkańców nie odnotowano? Mieszkanka poruszyła ważne dla siebie sprawy....
2018-10-17 21:44 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież