Podsumowanie kadencji w gminie Udanin

środa, 17 październik 2018 20:30 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

10 października odbyła się sesja Rady Gminy Udanin, podczas której, w związku z dobiegającą końca kadencją, wręczone zostały podziękowania za pracę na rzecz lokalnego samorządu w latach 2014 – 2018.

W uroczystej sesji uczestniczyli: Starosta Powiatu Średzkiego Sebastian Burdzy, Wicestarosta Powiatu Średzkiego Grzegorz Pierzchalski, Wiceprzewodnicząca Rady Powiatu Halina Mikła, Sekretarz Gminy Piotr Łabędzki, Skarbnik Gminy Karolina Ożóg, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Ujeździe Górnym Dorota Byra, Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej Lidia Hołodniuk, Dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej Ewa Szcześniak oraz Sołtysi.

Z rąk Wójta Gminy Udanin Teresy Olkiewicz i Przewodniczącego Rady Gminy Janusza Strzeleckiego zaproszeni goście otrzymali upominki, a także podziękowania i wyrazy uznania za pełną zaangażowania pracę w latach 2014-2018 dla dobra społeczności lokalnej, a także za wszelki wysiłek włożony w działania na rzecz rozwoju Gminy Udanin. Nie zabrakło również szczególnych podziękowań złożonych na ręce Wójta Gminy Udanin od Rady Gminy, społeczności szkolnej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Udaninie, Dyrekcji Szkoły Podstawowej w Ujeździe Górnym oraz Sołtysów z terenu Gminy Udanin.

Zgodnie z przyjętym porządkiem sesji Wójt Gminy Udanin przestawiła informację o stanie realizacji zadań oświatowych Gminy Udanin w roku szkolnym 2017/2018 i analizę oświadczeń majątkowych za rok 2017. Przewodniczący Rady Gminy przedstawił informację z analizy złożonych oświadczeń majątkowych. Wójt Gminy w swoim sprawozdaniu podsumowała także mijającą kadencję i jeszcze raz podziękowała wszystkim za owocną współpracę i zrealizowane działania. Po wnioskach i interpelacjach radnych zostały przedstawione projekty, a następnie podjęto uchwały w sprawie: zmiany w wieloletniej prognozie finansowej Gminy Udanin i budżetu gminy w zakresie dochodów i wydatków. Szczegółowy protokół z sesji dostępny będzie na stronie www.udanin.pl

Gmina Udanin

Komentarze (2)

This comment was minimized by the moderator on the site

Dziękujemy Pani za ogromny dług Pani podziękujemy w niedziele

This comment was minimized by the moderator on the site

A 15 minut dla mieszkańców nie odnotowano? Mieszkanka poruszyła ważne dla siebie sprawy....

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację