Podziękowania władz Powiatu Średzkiego

piątek, 23 listopad 2018 10:11
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Władze Powiatu Średzkiego serdecznie dziękują ZARZĄDOWI WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO za udzielenie pomocy finansowej,

w postaci dotacji celowej z budżetu Województwa Dolnośląskiego, na zadanie pn. „Wykonanie badań gleb i płodów rolnych na obszarze Powiatu Średzkiego”.

Za pomoc w realizacji w/w zadania dziękują geodecie wojewódzkiemu ROBERTOWI PAJKERTOWI i jego współpracownikom.

Powiat Średzki

Proponowane artykuły:

Komentarze  

Permalink +5 waldek
to naprawdę ważne, żeby wszelkie władze utrzymywane z pieniędzy podatnika były często i uniżenie chwalone za wykonywanie pracy, do której zostały powołane.Śmieszne i straszne. Ponieważ ta podziękowanie dotyczy całkowicie sztucznie i niepotrzebnie powołanych urzędów, to jest jawne szyderstwo ze zdrowego rozsądku
2018-11-23 13:17 Odpowiedz Odpowiedz z cytatem Cytować

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież