Artykuły wg. daty publikacji (kalendarz).

« Styczeń 2019 »
Pn Wt Śr Czw Pt Sb Nie
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Pojazd uderzył w drzewo i wpadł do rowu

piątek, 16 marzec 2018 10:43 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Samochód osobowy marki Toyota najpierw najprawdopodobniej uderzył w drzewo, a następnie wpadł do rowu. Straty wstępnie oszacowano na 15 tys.

 

Do zdarzenia, jak informowaliśmy wcześniej, doszło 12 marca. Na 18km DW 345 samochód osobowy marki Toyota najprawdopodobniej najpierw uderzył w przydrożne drzewo, a następnie wjechał do rowu. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: OSP Lusina, OSP Udanin, PSP Jawor, a także PSP Środa Śląska.

Z informacji przekazanych w zgłoszeniu wynikało, że początkowo mężczyzna nie mógł opuścić pojazdu, dopiero przy pomocy jednej z postronnych osób przy użyciu HRS przesunięto lekko auto umożliwiając kierowcy wydostanie się z samochodu.

- W chwili przyjazdu zastępów 50-letni mężczyzna znajdował się poza pojazdem. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatorów w uszkodzonym pojeździe – wyjaśnia Dariusz Domaradzki, oficer prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej. - W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ przód i prawy bok pojazdu, a straty wstępnie oszacowano na 15 tys. – dodaje strażak.

Na miejscu działania prowadziła również policja i ZRM.

(red), Fot. Fot. OSP Udanin, OSP Lusina

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 22:31

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież