Pojazd uderzył w drzewo i wpadł do rowu

piątek, 16 marzec 2018 10:43 Dział: Udanin
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Samochód osobowy marki Toyota najpierw najprawdopodobniej uderzył w drzewo, a następnie wpadł do rowu. Straty wstępnie oszacowano na 15 tys.

 

Do zdarzenia, jak informowaliśmy wcześniej, doszło 12 marca. Na 18km DW 345 samochód osobowy marki Toyota najprawdopodobniej najpierw uderzył w przydrożne drzewo, a następnie wjechał do rowu. Na miejsce zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej: OSP Lusina, OSP Udanin, PSP Jawor, a także PSP Środa Śląska.

Z informacji przekazanych w zgłoszeniu wynikało, że początkowo mężczyzna nie mógł opuścić pojazdu, dopiero przy pomocy jednej z postronnych osób przy użyciu HRS przesunięto lekko auto umożliwiając kierowcy wydostanie się z samochodu.

- W chwili przyjazdu zastępów 50-letni mężczyzna znajdował się poza pojazdem. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i odłączeniu akumulatorów w uszkodzonym pojeździe – wyjaśnia Dariusz Domaradzki, oficer prasowy KP PSP w Środzie Śląskiej. - W wyniku zdarzenia uszkodzeniu uległ przód i prawy bok pojazdu, a straty wstępnie oszacowano na 15 tys. – dodaje strażak.

Na miejscu działania prowadziła również policja i ZRM.

(red), Fot. Fot. OSP Udanin, OSP Lusina

Ostatnio zmieniany środa, 21 marzec 2018 22:31

Komentarze (0)

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację