Pokłóciła się z partnerem i pijana wsiadła do samochodu...

poniedziałek, 04 marzec 2019 15:42 Dział: Powiat Średzki
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Do policyjnego aresztu trafiła kobieta, która po kłótni z partnerem wsiadła do samochodu i odjechała. Była nietrzeźwa.

Średzcy policjanci interweniowali w jednej z miejscowości na terenie powiatu średzkiego w związku z nieporozumieniem pomiędzy partnerami. Po upewnieniu się, że strony doszły do porozumienia, odjechali z miejsca. Wcześniej jednak zobowiązali 40-letnią kobietę, która wyraźnie znajdowała się pod wpływem alkoholu, aby opuszczając mieszkanie partnera, nie decydowała się na prowadzenie samochodu.

- Na dalsze wydarzenia nie trzeba było długo czekać, bowiem kilka godzin później inny patrol interweniował w związku ze zgłoszeniem o siedzącej w samochodzie kobiecie, która może być nietrzeźwa. Policjanci zastali pojazd marki Peugeot na drodze poza miejscowością, a w nim znaną z wcześniejszej interwencji 40-latkę. Kobieta była nietrzeźwa, co potwierdziło przeprowadzone badanie stanu trzeźwości. Miała ponad promil alkoholu w organizmie - informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Pilicji w Środzie Śląskiej, asp. szt. Marta Stefanowska.

Kobieta została zatrzymana w policyjnym areszcie.

- Gdy wytrzeźwiała, policjanci na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili jej zarzut kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości. 40-latka przyznała się do zarzucanego jej czynu - dodaje policjantka i podkreśla, że przestępstwo to zagrożone jest karą do 2 lat pozbawienia wolności.

(ms/rol) / fot. policja, zdj. ilustracyjne

Komentarze (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

To się nazywa kultura idiotów.

Nie ma tu jeszcze żadnych komentarzy

Skomentuj

  1. Komentujesz jako gość.
0 Znaków
Załączniki (0 / 3)
Udostępnij swoją lokalizację