„Policja dzieciom”. Festyn jeszcze trwa

piątek, 28 wrzesień 2018 15:25
Oceń ten artykuł
(3 głosów)

Pomimo kiepskiej pogody dzieci nie zawiodły. Miłośnicy służb mundurowych spędzają dziś miło czas podczas festynu zorganizowanego przez Powiatową Komendę Policji w Środzie Śląskiej pn. „Policja dzieciom”.

W tegorocznej edycji nie brakuje zabaw zorganizowanych przez straż miejską. Podróż „samochodem” okazuje się nie lada wyzwaniem dla młodocianych kierowców. Nieco starsze dzieci mają okazję poznać, jak wygląda kierowanie w alkogoglach.

Uczestniczy mają także możliwość wsiąść do radiowozu oraz na motory policyjne.

Łasuchy oblegają stoisko z watą cukrową oraz prażoną kukurydzą, a na najmłodszych czekają dmuchane zamki.

Chęć poznania zasad udzielania pierwszej pomocy można zaspokoić u pań z PCK, a na miłośników sportów ekstremalnych czeka ścianka wspinaczkowa.

Oczywiście nie brakuje wsparcia straży pożarnej oraz straży leśnej. Całość imprezy podkreśla  komisarz lew, który przyjaźnie wita wszystkich uczestników.

Jest też loteria z nagrodami. Zapraszamy do średzkiego parku! Festyn potrwa do godziny 17:00.

(kb) fot. kb

Ostatnio zmieniany piątek, 28 wrzesień 2018 15:30

Dodaj komentarz

Wulgaryzmy - to wyrazy lub wyrażenia, będące dosadnym, ordynarnym określeniem zjawisk, które można nazwać, używając słów neutralnych stylistycznie. Nie są konieczne aby wyrazić swoje uczucia, pragnienia czy poglądy!

Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum serwisu postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. Przypadki łamania prawa mogą być zgłaszane właściwym służbom.

Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Komentarze naruszające regulamin mogą być usuwane. Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

Przed umieszczeniem wpisu, zapoznaj się z REGULAMINEM oraz Polityką Prywatności. Dziękujemy!


Kod antyspamowy
Odśwież